به وبسایت پرتال جامع افق خوش آمدید

تبلیغات

مطالب این تارنما با استفاده از اسکریپت هوشمند خبرخوان افق گردآوری شده است . درصورت مشاهده محتوای نامربوط لینک مطلب را گزارش دهید .

تبلیغات


بیانه /به مناسبت سالروز تشکیل بسیج مستضعفین

بسم الله الرحمن الرحیم

بیانیه واحد مقاومت بسیج دانش آموزی آیت الله خامنه ای در خصوص هفته بسیج مستضعفین

امام خمینی (ره):بسیج مدرسه عشق است.

بسیج کلمه ای است که با شنیدن آن هر آزاده ای لبخند میزند و هر ظالمی را وادار به خشم میکند.

5آذر سالروز تشکیل انقلابی ترین نهاد انقلاب است ،روزی که امام خمینی (ره) با صدور فرمان تشکیل بسیج مستضعفین برای همیشه دشمن را نا امید ساخت . این روز یادآور خاطرات بسیجیان شهیدمان است که با نثار خونشان ثابت کردند که بسیجی همیشه پای ولایت و نظام و کشورش ایستاده اجازه نمیدهد احدی به آن چپ نگاه کند.

امروزه بسیج در تمامی عرصه ها از جمله سازندگی،علمی،فرهنگی،پزشکی،ورزشی و دیگر عرصه ها حضور دارد و آماده خدمت به انقلاب و مردم همانند گذشته است .

بسیجیان به افراد نفوذی که از همان ابتدا با بسیج مخالف کردند و فقط در ظاهر پشتیبان بسیج و بسیجی بوده اند و تنها افخارشان عکس هایشان هست نه ا فکار شان هشدار میدهند و آنان را به باز گشت به کشتی انقلاب اسلامی توصیه کرده و از آنان میخواهند که به دشمن پشت کرده و پشتیبان ولایت فقیه با شند.

و اگر این چونین نبا شد بسیجی به فرموده مقام معظم رهبری بصیرت دارد و میتواند افراد منافق را تشخیص دهد و به هنگام و به موقع با عمل بسیجی وار  پاسخی تمامی توطعه های شما منا فقین را دهد.

امروز بسیج بیست میلیونی برای دشمنان چیزی جز کا بوس نیست . آنان که به تجهیزات ساخت دستشان افتخار میکنند بداند که  ما بسیجیان ساخته منطق و عشق اسلام ،قرآن و اهل بیت(علیهم السلام) هستیم و هرگز نخواهند توانسد بر ما غلبه کنند و بدانند که ما همیسه آماده جهاد با دشمنان اسلام و منافقین هستیم.

و من الله توفیق

پنچم آذر ماه سال یکهزار سیصد نود پنج منبع این نوشته
اشتراک گذاری مطلب
تمامی حقوق این وب سایت برای گروه آواساز محفوظ است